ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Stratejik Plan / Ar-Ge İstatistik Modülü" TanıtıldıMüdürlüğümüz Ar-Ge Stratejik Plan İl Koordinatörlüğü ve Bilgi-İşlem Şubesi tarafından hazırlanan "Stratejik Plan / Ar-Ge İstatistik Modülü" tanıtımı ve bilgilendirme toplantısı 07.07.2021 Çarşamba günü saat 10.00'da çevrimiçi ortamda gerçekleştirildi.

Çevrimiçi ortamda yaklaşık 1 saat süren toplantıya İl Millî Eğitim Müdürlük birimleri şefleri, İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri, Müdürlüğümüze bağlı tüm kamu-özel okul ve kurum idarecilerinden toplam 200 kişi katılım sağladı.

Açılışını Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şube Müdürü Hüseyin EROL'un yaptığı toplantının ilgili modül teorik sunumunu İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminden Stratejik Plan İl Koordinatörü Adnan E.FIRAT yaparken uygulamalı sunumunu ise Bilgi-İşlem Birimi BÖTE Öğretmeni Mustafa AKIN gerçekleştirdi. Toplantıda 7-16 Temmuz 2021 tarihleri arasında il düzeyindeki tüm okul ve kurumların online modüle veri akışının nasıl yapılacağı yönünde tanıtıcı ve bilgilendirici bir eğitim verilmiştir. İl genelinde 277 okul veya kurumun 266 soru havuzuna veri akışının detayları üzerinde durulmuş, ilgili modülün Müdürlüğümüze hayırlı olması yönünde iyi dilek ve temennilerde bulunularak çevrimiçi toplantı bitirildi.

Modül sunusu için tıklayınız.

07-07-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.