ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Köy Okulumuz Dünyanın Bütün Çiçeklerini Bekliyor

Köy Okulumuz Dünyanın Bütün Çiçeklerini Bekliyor

Eğitim, bir anlamda bir fidanın büyümesine şahit olmaktır. Bir gülün açmasını seyretmek, güneşin doğmasını beklemektir. Medeniyetimizin yeniden inşasında öncü olacak nesiller yetiştirmek, bu toprakların mirasına sahip çıkıp kökü mazide olan ati idealini geliştirmek için milli bir anlayışla sürdürülen eğitim anlayışı, ülkemizi aydınlık yarınlara ulaştıracaktır. Bizler Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak şehrimizin en ücra köşesindeki okullarımızın da modern dersliklerle, tecrübeli öğretmenlerle yeni eğitim öğretim yılına hazır olması için çalışıyoruz.

Erzincan merkeze yaklaşık 15 km. uzaklıkta bulunan Büyük Çakırman Köyü İlkokulu ve Anaokulu Müdür Yetkili Öğretmenimiz Yeşim YELKEN DENGİZ'in üstün çabası ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün verdiği destekle mütevazı köy okulumuzu doğa harikası bir mekana kavuşturduk. Aylardır okula hasret kalan çocuklarımıza güzel bir sürpriz hazırladık. Okullarımızı ikici evimiz olarak gördüğümüz için bu güzel köy okulunda eğitim görecek yavrularımız inanıyoruz ki tabiatın kucağında bu okulumuzda nitelikli eğitim görmeyi sürdürecektir. Her açıdan güzelleştirdiğimiz köy okulumuz, dünyanın bütün çiçeklerini bekliyor. Bilgi ağacının fidanını hayat toprağına dikecek olan yavrularımız zihinlerini, gönüllerini okullarımız sayesinde eşsiz bilgilerle deneyimlerle dolduracak.

 

Büyük Çakırman Köyü İlkokulu ve Anaokulu Müdür Yetkili Öğretmeni Yeşim YELKEN DENGİZ, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e okulumuza sağladığı desteklerden dolayı teşekkür etti.

03-09-202103-09-202103-09-202103-09-202103-09-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.