ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan Akademisi Kapsamında Sayın Dr. Ayhan Özkan Tarafından 2. Eğitim Semineri Düzenlendi.

Erzincan Akademisi Kapsamında Sayın Dr. Ayhan Özkan Tarafından 2. Eğitim Semineri Düzenlendi.

 

Erzincan Akademisi Kapsamında Sayın Dr. Ayhan Özkan Tarafından 2. Eğitim Semineri Düzenlendi. 

 

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi Koordinatörlüğünde planlanan ve Erzincan Yönetici Akademisi kapsamında 20 Ekim 2021 Çarşamba günü, saat 10.00'da Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda,  Kamu ve Eğitim Yönetimi uzmanı Sayın Dr. Ayhan ÖZKAN tarafından "Vizyonerlik Liderlik ve Duygusal Zeka"  konulu yönetici eğitim semineri düzenlendi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme birimi Şube Müdürü Hüseyin Erol'un da bulunduğu ilgili yönetici seminerine ilimizden merkeze bağlı 68 okul müdür yardımcısı katılım sağlamıştır. 

 

Eğitimde liderlik vasfı, duygusal zekanın önemi ve yeri, zeka çeşitleri vb. konularında bilgilendirme yapılan toplantı 1 saat sürmüştür. 

 

Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Hüseyin Erol, 19-20 Ekim 2021 tarihlerinde ilimize misafir olup okul yöneticilerine yapmış olduğu eğitim seminerlerinden ötürü teşekkür ederek Ankara Vali Yardımcısı Sayın Dr. Ayhan Özkan'a hediye takdim etti. Eğitim semineri karşılıklı iyi dilek ve temennilerle sona ermiştir. 

 

Erzincan Yönetici Akademisi ilgili eğitim seminer katılımcı bilgisi : 

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 1987 yılında lisans, Türkiye ve OrtadoğunAmme İdaresi Enstitüsü'nde Kamu Yönetimi Uzmanlık Programında yüksek lisansını tamamlayan ve halen Ankara Vali Yardımcısı olarak kamu hizmetine devam eden Sayın Ayhan ÖZKAN'ın "İlle de Beyaz At", "Yok Olan Dostluklar", "Mülki İdare Amirlerinin Liderlik Davranışlarının Eğitim Üzerindeki Etkisi", "Toplam Kalite Yönetiminin Kamu Kesiminde Uygulanabilirliği", "Vizyoner Liderlik", "Eğitimde Vizyoner Liderlik" gibi kitapları mevcuttur.

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.