ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, 15 Temmuz İmam Hatip Ortaokulunda İstiklal Marşı Törenine Katıldı.

Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, 15 Temmuz İmam Hatip Ortaokulunda İstiklal Marşı Törenine Katıldı.

Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, okul ziyaretlerine, 15 Temmuz İmam Hatip Ortaokulunda İstiklal Marşı törenine katılarak başladı.

Öğrencilerle birlikte İstiklal Marşını okuduktan sonra, öğrencilerle sohbet eden Aziz GÜN, 7 ve 8 sınıflarla DYK kursları ve ders durumları hakkında konuştu. Pandemi sonrası oluşan olumsuz havanın, öğretmen ve öğrencilerin azmi ve çalışması ile dağılmaya başladığını, telafi çalışmalarıyla da eğitim açığının kapatılacağını belirtti. Öğretmenlerin ve öğrencilerin pandemi sürecinde eksikliklerini tespit etmelerini gerektiğini vurguladı. Eğitime katılımın ve devamlılığın gerekliliğini vurgulayan Aziz GÜN, okul yöneticileri ve öğretmenlerle toplantı yaparak, sınıflardaki öğrenci mevcudu ve pandemi sürecindeki devamlılıkla ilgili bilgi aldı. Öğrencilerin ilgi ve becerilerine göre mesleki teknik eğitime ya da akademik eğitime yönlendirilmelerinin önemine değindi Aziz GÜN, öğretmen ve okul idarecilerine teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.

01-11-202101-11-202101-11-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.