ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAZAR TUĞBA COŞKUNER İLE ONLİNE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YAZAR TUĞBA COŞKUNER İLE ONLİNE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

"Candır Kitap Can Hep Birlikte Okuyor Erzincan" projesi kapsamında Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimi olarak etkinliklere hız kesmeden devam ediyoruz. Projemizin diğer ayağı olan Online Yazar Söyleşileri ile ilimizdeki ilkokul , ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerimizi yazarlarla online platformda bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda yazarımızın önceden özel olarak isme imzalı kitabını öğrencilerimize ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bu çerçevede Yazar Tuğba COŞKUNER ile 09 Kasım 2021 Salı günü saat 19: 00'da İMKB Müşir Zeki Paşa Ortaokulu, 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Fatih Çaybaşı Ortaokulu ve Yaylabaşı Ortaokulu öğrencileriyle zoom platformu üzerinden 'Hayal Gücümüzü Nasıl Geliştiririz? 'adlı söyleşi ile bir araya gererek keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Söyleşiye Erzincan İl Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Strateji Geliştirme Hizmetleri ve Arge Birimi Şube Müdürü Sayın Hüseyin EROL, Okul müdürleri ve öğrenciler katıldı. Söyleşi Erzincan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün açılış konuşması ile başladı. Daha sonra söyleşi ARGE birimi öğretmenlerimizden Kübra Tuğçe BİNGÖL'ün koordinatörlüğünde devam etmiş olup son kısımda da yazarımız öğrencilerin soruları yanıtlanmıştır.

11-11-202111-11-202111-11-2021


Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.