ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERZİNCAN'IN ETWINNING GRAFİĞİ BAŞARIYLA YÜKSELİYOR.

ERZİNCAN'IN ETWINNING GRAFİĞİ BAŞARIYLA YÜKSELİYOR.

eTwinning'de yaptığınız çalışmalar önemlidir. Yerel, ulusal düzeyde ve Avrupa çapında paylaşılmayı, tanınmayı hak eder. Bu kapsamda öğretmen ve öğrencilerimiz Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi gibi ödüller alabilmektedir.

İlimizde ise eTwinning projelerine katılım her yıl artarak devam etmektedir. Öğretmen ve öğrencilerimiz yaptıkları projelerini ve özverili çalışmalarını Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi alarak taçlandırmışlardır. Öğretmen ve öğrencilerimizin bu başarılı çalışmaları her yıl daha istekli ve aktif bir şekilde sürmektedir.

2019 yılında 25 Ulusal Kalite Etiketi, 10 Avrupa Kalite Etiketi olmak üzere toplamda bu sayı 35 kalite etiketi şeklindedir.

2020 yılında 93 Ulusal Kalite Etiketi ve 34 Avrupa Kalite Etiketi olmak üzere toplamda 127 kalite etiketi kazanılmıştır.

2021 yılında ise güzel bir başarı yakalayan ilimizde 105 Avrupa Kalite Etiketi,287 Ulusal Kalite Etiketi olmak üzere toplamda 392 kalite etiketi kazanılmıştır. Bu başarıya ilçelerimizin de önemli ölçüde katkısı olmuştur. Üzümlü, Refahiye, İliç, Kemah, Tercan ve Çayırlı gibi ilçelerimiz de kalite etiketlerini alarak projelerin dezavantajlı bölgelerimizde de itinayla yürütüldüğünü kanıtlamıştır.

Bu verilerden de anlaşılacağı üzere ilimizin eTwinning başarısı her yıl katlanarak devam etmektedir.

Bu başarının sahibi olan, ilimizin eğitim faaliyetlerine değer katan tüm öğretmenlerimiz ve paydaşlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.