ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Çukurkuyu İlk-Ortaokulu ve Kavakyolu İlkokulunu Ziyaret Ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Çukurkuyu İlk-Ortaokulu ve Kavakyolu İlkokulunu Ziyaret Ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Çukurkuyu İlk-Ortaokulu ve Kavakyolu ilkokulunu ziyaret ettiler. Tasarım Beceri Atölyelerinde yapılan uygulamaları yerinde görerek bu uygulamaların öğrencilerin gelişimine etkilerinin pozitif olduğu ve pandemi koşullarına dikkat ederek devam etmesi husuna değindi.

Her okula bir kütüphane projesi kapsamında okulda kütüphane yapılması düşünelen mahalleri inceleyerek görüşlerini beyan ettiler.

10 Kasım Atatürk'ü anma programı için etkinlik provalarını yerinde görerek öğrencilerle sohbet etti. "Atatürk'ü anmak onu anlamak demektir." cümlesi üzerine öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Pandemi sürecinde eğitimden uzakta kalan öğrencilerin kazanım eksikliklerinin giderilmesi, İYEP, DYK ve diğer ders dışı etkinler,  anasınıf okullaşmasının artırılması ve E-Twining projelerine önemi,  ögretmenlerin kendilerini bu konuda geliştirmeleri gibi konular hakkında öğretmenlerle konuştu. GÜN, maske mesafe hijyen kuralına uymanın temel şart olduğunu söyledi. Okul yöneticileri ve öğretmenlerle toplantı yapıp, görüş alışverişinde bulunan Aziz GÜN, öğrenci, öğretmen ve okul idarecilerine teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.

12-11-202112-11-2021

12-11-202112-11-202112-11-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.