ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanlığımız, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Anlamlı ve Kalıcı Bir Hediye Sunmak İçin "Öğretmenim İçin Bir Fidan" Kampanyası Başlattı.

Millî Eğitim Bakanlığımız, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Anlamlı ve Kalıcı Bir Hediye Sunmak İçin

ÖĞRETMENLER GÜNÜ FİDAN BAĞIŞI

Millî Eğitim Bakanlığımız, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde hem öğretmenlerimize hem de ülkemize anlamlı ve kalıcı bir hediye sunmak için "Öğretmenim İçin Bir Fidan" kampanyası başlattı. Bu kampanyada her 100 bin fidan için bir hatıra ormanı oluşturacak, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenim İçin Bir Fidan 2021 Hatıra Ormanı olarak adlandırılacak.

Kampanya çerçevesinde öğrenciler, Millî Eğitim Bakanlığının resmî internet sayfasında yer alan http://meb.ai/K1SbSf linki üzerinden yapacakları fidan bağışını, öğretmenlerinin isimleriyle sertifikalandırabilecekler. Bu link üzerinden yapılan fidan bağış sertifikası, öğretmenlerinin cep telefonuna mesaj olarak iletilebilecek. Sertifika bastırılarak ta öğretmenlerimize hediye edilebilecek.

Kampanyamıza ilk destek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan 1.000 fidan bağışlayarak geldi.

24 Kasım Öğretmenler Günü'nde hem öğretmenlerimize hem de ülkemize anlamlı ve kalıcı bir hediye sunmak için "Öğretmenim İçin Bir Fidan" kampanyasına sende katıl.

http://meb.ai/K1SbSf  linki üzerinden yapacağın fidan bağışını, öğretmeninin isimleriyle sertifikalandır.

12-11-202112-11-2021

 

 

 

 

 

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.