ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TUTUM YATIRIM TÜRK MALLARI HAFTASINDA GÜZEL ETKİNLİKLER

TUTUM YATIRIM TÜRK MALLARI HAFTASINDA GÜZEL ETKİNLİKLER

Tutum Yatırım Türk Malları Haftası dolayısıyla Yavuz Selim Anaokulumuzda düzenlenen etkinliklere Erzincan Belediye Başkanımız Sayın Bekir AKSUN ve Eşleri Ürküş AKSUN Hanımefendi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN birlikte teşrif ettiler.

Yavuz Selim Anaokulunda "Tutum Yatırım Türk Malları Haftası" münasebetiyle düzenlenen "Değerlerimiz ve Yerli Malı" etkinliğine, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ve Belediye Başkanımız Bekir AKSUN ve eşleri Ürküş AKSUN Hanımefendi ile  birlikte misafir oldular. Meyve kostümleriyle büyük misafirlerini karşılayan minik öğrenciler görülmeye değerdi. Okul Müdürü Yavuz KILIÇ, değişen gelişen teknoloji ve şehirleşmenin, insanımızda daha çok yalnız yaşama, birlik beraberlik duygusunun yok olması gibi durumları beraberinde getirdiğini ve bu durumun  eskiye duyulan  özlemi giderek artırması sebebiyle ve geleneksel Türk ailesi nostaljisi yaşatmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlediklerini ve Bekir AKSUN ve Aziz GÜN'ün, teşriflerinden duygukları memnuniyeti dile getirdi. "Yanan soba etrafında yaşanan birlik ve beraberlik duygusu, sevgi, saygı , ait olma, gelenek ve göreneklerimizin bir arada yaşanması, aile büyüklerinin engin tecrübelerinin kıymeti yeniden ortaya çıkmıştır. Bu kapsamda eskiye ait, özlem duyulan  değerlerimiz  daha da değer kazanmıştır" diyerek, bu güzel ve anlamlı etkinlik için okul idaresi ve öğretmenlere teşekkür etti. Aziz GÜN ve Bekir AKSUN ve eşi Ürküş AKSUN, öğrencilerle sohbet edip çeşitli hediyeler dağıttılar. Küçük öğrencilerle sohbet edip, hazırlanan yerli malı ürünlerini birlikte yiyerek güzel vakit geçirdiler.

Aziz GÜN ve Bekir AKSUN, Tutum Yatırım  Türk Malları Haftası dolayısıyla hazırladıkları etkinlik dolayısıyla Yavuz Selim Anaokulumuza teşekkürlerini ifade ederek ziyaretlerini tamamladılar.

16-12-202116-12-202116-12-202116-12-202116-12-202116-12-202116-12-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.