ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Anadolu Mektepleri Yazar Okumaları Mustafa Kutlu Paneli" Hazırlık Çalışmaları Devam EdiyorMilli ve manevi değerlerimizin gelişmesine katkı sağlamayı amaçlayan "Anadolu Mektepleri Yazar Okumaları" toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün başkanlığında yapıldı. Anadolu Mektepleri Yazar Okumaları Mustafa Kutlu Paneli hazırlık çalışmaları ise devam ediyor. 12 Mayıs 2022 tarihinde yapılması planlanan "Anadolu Mektepleri Yazar Okumaları Mustafa Kutlu Paneli" hazırlık çalışmaları, TOBB Binali Yıldırım İmam Hatip Lisesinde, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN başkanlığında, şube müdürleri Hasan GÜNEŞ, Hüseyin EROL, TOBB Binali Yıldırım İmam Hatip Lisesi Müdürü Uğur MUTLU, Mustafa Doğan Anadolu Lisesi Müdürü Sadi ALKAN, Erzincan Lisesi Müdürü İbrahim SALAR, Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Nebahat TAŞKI, TOBB Binali Yıldırım İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcıları Ahmet Sedat AYKAL ve Birgül GÜNTÜRK ve görevli öğretmenlerin katılımıyla yapıldı. 

İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN, ilimizde daha önceki yıllarda yapılan münazara yarışmalarında gençlerin ufuklarının ve kapasitelerinin ne kadar engin  olduğunu gösterdiğini söyledi. Ayrıca, zaman zaman öğrencilerle öğretmenlerle birlikte okuyacağımız kitapların ele alınacağı programlarda bir araya gelebileceğini ifade etti. Toplantıda, okul idarecileri ve öğretmenlerin öngörüleri doğrultusunda yapılacak olan faaliyetlerin yol haritası yeniden gözden geçirildi. Aziz GÜN, toplantıya katılan şube müdürlerine, toplantıya ev sahipliği yapan okul müdürüne ve diğer idarecilere öğretmenlere teşekkür ederek toplantıdan ayrıldı.  

22-12-202122-12-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.