ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Sağlıklı Yaşam Merdiveni " eTwinning Projesinin Tanıtımı Projenin Kurucu ve Ortakları Tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN'ü Ziyaretleri ile Gerçekleştirildi.  "Sağlıklı Yaşam Merdiveni " adlı etwinning  projesinin kurucu ve ortakları, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN 'ü ziyaret ederek proje hakkında bilgilendirmede bulundular.

    Proje kurucusu Canan KÖSE KÜTÜK, obezitenin, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de arttığını belirterek; Özellikle çocukluk çağı obezitesi, öğrencilerimizi ve tüm hayatlarını etkilediğini vurguladı. 10 Türk katılımcı  ve  Azerbaycanla yürütülen  projenin ; Obeziteyi engellemek için farkındalık oluşturarak ,dengeli beslenme ve düzenli egzersiz yapmalarını  sağlamayı hedeflediklerini  belirtti.

    Demirkent  Toki İlkokulu  Müdürü  Ahmet SAĞSÖZ tarafından  bu proje ile okulumuzdaki bütün öğrencilerimize ve velilerimize  obezite konusunda bilinç kazandırmayı hedeflediklerini ifade etti. Proje ortağı öğretmenler   "Sağlıklı  Yaşam Yürüyüşü",  "Hareketliyiz Neşeliyiz " ve  "Sağlıklı Besleniyorum"  proje etkinliklerinin öğrenciler üzerindeki olumlu etkilerini paylaştılar.

   Proje öğretmenleri tarafından tasarlanan  takvim İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN'e takdim edildi.

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.