ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi" Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı DüzenlendiMillî Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı işbirliğinde yürütülen "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi" tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapıldı. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen programa Şube Müdürümüz Fikret AYAZ, İl Müftülüğü Şube Müdürü Teyfik ÇITAK, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Atilla UYGURLU, İl MEM, İl Müftülüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü gençlik koordinatörleri, pilot okulların müdürleri ve temsilci öğretmenler katıldı.

Toplantıda konuşan Şube Müdürümüz Fikret AYAZ, "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi" ile ilgili bilgiler verdi. Türkiye genelinde uygulanacak projenin il merkezinde Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı ve Şehit Ahmet Aytekin Ortaokullarının 5 ve 6. Sınıflarında uygulanacağını belirtti. 

Programda, projenin detaylarının anlatıldığı sunumdan sonra iyi dileklerle toplantı sona erdi.

11-01-2022

11-01-202211-01-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.