ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitime Kar Tatili
![Eğitime Kar Tatili](/meb_iys_dosyalar/2022_01/19090039_F25542D8-4091-4EA7-8F88-FC08945649AE.jpg)
Olumsuz hava şartları nedeniyle ilimizde 19/01/2022 Çarşamba günü eğitime bir gün ara verildi.
Erzincan Valisi Sayın Mehmet MAKAS, Twitter'den yaptığı açıklamada "Sevgili çocuklar, 19.01.2022 Çarşamba günü; İl genelinde tüm okullarımızda eğitim, öğretime 1 gün süre ile ara verilmesine, engelli ve hamile olan kamu personelinin de idari izinli sayılmalarına karar verilmiştir." dedi.