ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM YÖNETİCİLERİ VE UZMANLARI DERNEĞİ (EYUDER) TEMSİLCİLERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AZİZ GÜN'Ü ZİYARET ETTİLER

EĞİTİM YÖNETİCİLERİ VE UZMANLARI DERNEĞİ (EYUDER) TEMSİLCİLERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AZİZ GÜN'Ü ZİYARET ETTİLER

ULUSLARARASI EĞİTİM YÖNETİMİ FORMU'NA (EYFOR-13) DAVET

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) Erzincan İl Temsilcisi Ahmet SAĞSÖZ ve Ömer Faruk TÜRKERİ,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü ziyaret ederek, EYFOR-13 ve dernek çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundular. 

Ziyarete EYUDER Erzincan İl temsilcisi Ahmet SAĞSÖZ ve Dernek Üyesi Ömer Faruk TÜRKERİ katıldılar. Yapılan görüşmede, Mayıs ayında İzmir'de düzenlenecek olan EYFOR-13 hakkında bilgi paylaşımında bulundular. EYUDER İl Temsilcisi Ahmet SAĞSÖZ yaptığı açıklamada,Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği ve 9 Eylül Üniversitesi'nin ortaklaşa düzenledikleri Uluslararası Eğitim Yönetimi Formunun  (EYFOR XIII) 11-15 MAYIS 2022 tarihleri arasında İzmir'de gerçekleşeceğini ve ülkemizin eğitimine katkı sunmak isteyen eğitimcileri EYFOR-13' e beklediklerini söyledi.

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN de, EYFOR 13'ün ülkemiz için hayırlara vesile olmasını dilediğini belirtti.

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.