ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacı Ali Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sayın Aziz GÜN'e Ziyaret

Hacı Ali Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sayın Aziz GÜN'e Ziyaret

Yurtdışı Yolcusu Hacı Ali Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sancak ASLAN ve yurtdışına çıkacak olan öğrenci ve öğretmen temsilcileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü ziyaret ettiler. 

2020 yılında Erasmus+Programı kapsamında, "Bireylerin Öğrenme Hareketliliği" konusunda başvurusu yapılan ve Ulusal Ajans tarafından başvurusu kabul edilen, "Mesleki Eğitimde Erasmus+Vizyonu" isimli projeyle Hacı Ali Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinede, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanında eğitim görmekte olan 6 Öğrenci, 13 Şubat-5 Mart 2022 tarihleri arasında İspanya'nın Cordoba kentine, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanından 6 Öğrenci ve 2 öğretmen Portekiz'in Braga kentine ve Moda Tasarım Teknolojileri alanından 6 Öğrenci ve 2 Öğretmenimiz İtalya'nın Milano kentine gideceklerdir. Proje kapsamında gidecek olan öğrencilerimiz, kendi alanlarında gittikleri ülkelerdeki Eğitim kurumlarında, 3 haftalık Mesleki Eğitim alacaklardır. 

Misafirlerini makamında ağırlayan Aziz GÜN, yurtdışına çıkacak olan öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet etti. İyi yolculuklar ve başarılar dileyen Aziz GÜN, ziyaretleri için okul müdürü, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

10-02-2022

 

 

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.