ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar İlknur Bektaş ile "Milli Mücadelenin Cesur ve Kahraman Kadınları" Adlı Söyleşi Gerçekleştirildi

 Yazar İlknur Bektaş ile

       "Candır Kitap Can, Hep Birlikte Okuyor Erzincan" projesi kapsamında Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimi olarak etkinliklere hız kesmeden devam ediyoruz.

        Projemizin diğer ayağı olan Online Yazar Söyleşileri ile ilimizdeki ilkokul, ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerimizi yazarlarla online platformda bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda yazarımızın önceden özel olarak isme imzalı kitabını öğrencilerimize ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu çerçevede Yazar İlknur BEKTAŞ ile 3 Mart 2022 saat 19:00 Erzincan Fen Lisesi, Erzincan Spor Lisesi, Hacı Ali Akın MTAL ve Tercan Anadolu Lisesi öğrencileriyle zoom platformu üzerinden "Milli Mücadelenin Cesur ve Kahraman Kadınları" 'adlı söyleşi ile bir araya gererek keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Söyleşiye Strateji Geliştirme Hizmetleri ve Arge Birimi Şube Müdürü Sayın Hüseyin EROL, Okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

      Söyleşi, Strateji Geliştirme Hizmetleri ve Arge Birimi Şube Müdürü Sayın Hüseyin EROL'un açılış konuşması ile başladı. Daha sonra söyleşi ARGE birimi öğretmenlerimizden Kübra Tuğçe BİNGÖL'ün koordinatörlüğünde devam etmiş olup son kısımda da yazarımız öğrencilerin soruları yanıtlamıştır.

04-03-202204-03-202204-03-202203-03-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.