ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması
![İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması](/meb_iys_dosyalar/2022_03/08150307_FFB69E6F-5C33-4980-B75D-ABC37C38C49A.jpg)
Erzincan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Ferhat ALBAYRAK, müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan ve hanımefendilerin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Ferhat ALBAYRAK, başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzere, milletimizin zor günlerinin ve hayatımızın zor zamanlarının gerçek kahramanı olmuş tüm kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı. Sağlıklı, başarılı ve mutlu günler dilekleriyle, kurumumuzda görev yapan kadın personelimize, günün önemine binaen karanfil hediye etti.