ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ödüllü eTwinning Öğretmenleri Sayın Aziz GÜN'ü Ziyaret Ettiler

Ödüllü eTwinning Öğretmenleri Sayın Aziz GÜN'ü Ziyaret Ettiler

İlimizin eTwinning projelerindeki başarısı yıl geçtikçe artmaktadır. Bu başarının kaynağı öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin gayretli çalışmalarıdır.

İlimizde yaptıkları eTwinning projeleriyle fark yaratan ve 38.000 kalite etiketi başvurusunda puan sıralamasında ilk 200 içine giren 5 öğretmenimiz bu başarılarından dolayı eTwinning 12. Ulusal Konferansı'na davet edilmişlerdir. 

 

Konferansa davet edilen öğretmenlerimiz;

Ayşe KÖSE - Melikşah İlkokulu

Çiğdem YETER - Cumhuriyet Ortaokulu

Emre İLHAN - Erzincan Lisesi

Hatice YILDIZ - Şemseddin Uçar İmam Hatip Ortaokulu

Sultan BEDİR - Şehit Jandarma Uzman Çavuş Fırat Kılıç İlkokulu

 

Bu başarının yanı sıra Cumhuriyet Ortaokulu'ndan Çiğdem YETER öğretmenimizin yaptığı eTwinning projesi ile yüzlerce öğretmen arasından öne çıkarak eTwinning "Türkiye Özel Ödülü" almış olması bizleri ayrıca gururlandırmıştır.

Bu başarıyı yakalayan öğretmenlerimiz yaşadıkları sevinci İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN ile paylaşmak için ziyarette bulunmuşlardır. Öğretmenlerimiz ziyaretlerindekonferans deneyimlerinden ve projelerinden bahsetmişlerdir.

 

Sayın GÜN ziyarete gelen öğretmenlerle sohbetinde ilimizin başarısına, öğretmenlerimizin azimli çalışmalarına değinmiştir. Bunun yanı sıra ilimizin eTwinning başarısına sağladıkları katkıdan dolayı öğretmenlerimize teşekkürlerini sunmuştur.

14-03-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.