ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Biz Bize Öğretmen Buluşmaları' Projesinde İlk Buluşma Belletmen Öğretmenler İle Gerçekleşti

'Biz Bize Öğretmen Buluşmaları' Projesinde İlk Buluşma Belletmen Öğretmenler İle Gerçekleşti

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN başkanlığında, Şube Müdürleri Hüseyin EROL ve Hasan GÜNEŞ'in katılımlarıyla 22.02.2022 tarihinde Erzincan Bilim ve Sanat Merkezi toplantı salonunda Pansiyonlarda Belletmenlik görevini yerine getiren öğretmenler ile toplantı yapıldı.

Projemizde, ilimizde öğrencilerimizin gelişimi ve ilerlemesi adına hizmet eden, emek veren öğretmenlerimizin doğrudan doğruya İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ile buluşabilecekleri, kendilerine istek, problem ve önerilerini aktarabilecekleri bir ortam hazırlamak amacıyla yola çıkılmıştır. Bu durumda öğrencilerimiz adına çabalayan öğretmenlerimiz; isteklerini, problemlerini ve önerilerini birebir ilimizde milli eğitim camiamızın en üst mertebesine çok kısa yoldan iletebilme fırsatı yakalayacaklardır. Böylece ilimizde henüz farkına varılamayan istek ve öneriler fark edilecek, problemler saptanacak ve İl Milli Eğitim Müdürümüz denetiminde bütün bu konuların aşılabilmesi, halledilebilmesi için plan ve program yapılacaktır. Bu sayede şehrimizde eğitim-öğretim adına öneri ve isteklerin çok daha hızlı ve kararlı bir şekilde çözülebileceği bir zemin oluşturulacaktır. 

 

Bu buluşmaya katılan öğretmenlerimiz pansiyonlarda problem olarak gördükleri durumları, çözüm önerilerini, iyileştirme yapılabilecek konuları İl Müdürümüze iletmişlerdir.Buluşmanın ana teması pansiyonlardaki öğrencilerimizin refahı ve boş zamanlarını nasıl en iyi ve en kaliteli şekilde değerlendirebilecekleri olmuştur.

 

Sunulan çözüm önerileri ve fikirleri kayıt altına alınarak en kısa sürede harekete geçileceği belirtilmiştir.

23-03-202223-03-202223-03-2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.