ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pansiyonlardan Sorumlu İdarecilerle Toplantı Yapıldı

Pansiyonlardan Sorumlu İdarecilerle Toplantı Yapıldı

Milli Egemenlik Anadolu Lisesi pansiyonunda yapılan toplantı, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN başkanlığında pansiyonlardan sorumlu Şube Müdürü ve merkezde bulunan pansiyonların sorumlu idarecilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN başkanlığında yapılan toplantıda, öğrenci pansiyonlarının daha güvenli konforlu ve yaşanabilir me kanlar olması için bir dizi kararlar alındı. Pansiyonların genel doluluk oranı ve kapasiteleri, pansiyonlarda çıkarılan yemek çeşitliliği, her iki haftada bir pansiyonlarda sosyal- kültürel gezi, müzik ve benzeri etkinlikler yapılması, pansiyonlarda spor ve aktivite alanlarının oluşturulması iş güvenliği ve pandemi konusunda gerekli tedbirlerin alınması, dışarıdan gelen misafirlerin pansiyonlara yerleştirilmesi durumu ele alındı. Ayrıca 2021 yılının Ekim ayında yapılan Doğru Tercih Başarılı Gelecek Eğitim Çalıştayı'nın tavsiye kararları doğrultusunda, Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından yapılacak planlama ile rehber öğretmenlerin zaman zaman pansiyonlara ziyaretleri konusu ele alındı. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN, Pansiyon idarecilerine ve okul müdürlerimize pansiyonlar konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

24-03-202224-03-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.