ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mayıs Ayı İçerisinde Yapılacak Olan Online Yazar Söyleşileri İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Mayıs Ayı İçerisinde Yapılacak Olan Online Yazar Söyleşileri İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

 

 İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Hizmetleri ve ARGE birimi kapsamında yürüttüğümüz "Candır Kitap Can Hep Birlikte Okuyor Erzincan" projemiz 3. yılında da hız kesmeden devam ediyor.

İlgili proje kapsamında 2021-2022 eğitim öğretim yılı içerisinde "Online Yazar Söyleşileri" etkinlikleri bu eğitim öğretim yılında da pandemi süreci dikkate alınarak devam edecektir. Bu kapsamda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz Gün'ün, Strateji Geliştirme Hizmetleri ve ilgili okul müdürlerinin katılımlarıyla ilkokul ve ortaokul düzeyindekiokullara yönelik mayıs ayında çevrimiçi ortamda yapılacak yazar söyleşileri ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantı konuyla ilgili projenin ve kitap okumanın önemi üzerine konuşan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün sonrasında mayıs ayı etkinlikleri içerisinde Melih TUĞTAĞ ve Ömer SEVİNÇGÜL ile ilgili yazar organizasyonu için İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Hizmetleri ve ARGE birimi öğretmenlerimizden proje koordinatörü Kübra Tuğçe BİNGÖL tarafından bilgilendirme yapılması ile sonlandırılmıştır. 

28-03-202228-03-202228-03-202228-03-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.