ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Üzümlü İlçesindeki Öğretmenlerle Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Üzümlü İlçesindeki Öğretmenlerle Toplantı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Üzümlü İlçesinde öğretmenlerle toplantı yaptı. Toplantıya Üzümlü Kaymakamı Nur Sevinç ÖZBEK ÇAKAS ile birlikte katıldılar.

Üzümlü Kaymakamı Sayın Nur Sevinç ÖZBEK ÇAKAS öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmasında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün kendilerine her konuda destek olduğunu  ve bu desteği için kendisine teşekkür ettiğini belirterek; Üzümlü ilçesinde öğretmenlerin uyumlu bir şekilde çalıştıklarını ve Kaymakamlık olarak eğitim öğretime her anlamda destek vermeye devam edeceklerimi söyledi.

Toplantıda TUBİTAK, eTwinning projeleri ve okul öncesi okullaşma oranları konularında bilgi aldı. Aziz GÜN, ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetlerini hakkında bilgi aldı. Sınav süreçleri öncesinde gerek LGS gerek YKS Sınavları öncesinde öğrencilerin motivasyonlarını yüksek tutmanın, onları eğitim-öğretimin içerisinde tutmanın önemine işaret ederek, Rehberlik faaliyetlerin önemine değindi.   Öğretmenlerin eğitiminin ve motivasyonlarının önemine temas eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, öğretmenlerin kendilerini geliştirmeleri için öğretmenlerimizin Hizmetiçi Eğitim Faaliyetlerine katılmalarının sağlanmasını istedi.

31-03-202231-03-202231-03-202231-03-202231-03-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.