ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Proje Kurucusu ve Ortağı Öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e Projelerinin Tanıtımını Gerçekleştirdiler

eTwinning Proje Kurucusu ve Ortağı Öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e Projelerinin Tanıtımını Gerçekleştirdiler

Melikşah İlkokulu öğretmeni Ayşe KÖSE ve Zeynep Mustafa Han İlkokulu öğretmeni Kezban SİVRİ'nin kuruculuğunu ve Şemseddin Uçar İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Hatice YILDIZ, Fatih İlkokulu Öğretmeni Aysun YILMAZ ve Erzincan Ortaokulu öğretmeni Zehra ERTUÇ'un ortaklığını üstlendikleri, Türkiye'nin çeşitli illerinden, Portekiz ve Azerbaycan'dan ortaklarının olduğu "My Most Important: Job/ En Önemli İşim: Oyun" ve Masallarla Dans eTwinning projelerinin tanıtımını gerçekleştirmek üzere İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü makamında ziyaret ederek projelerini tanıtımını yaptılar. Öğretmenlerimiz "Masallarla Dans" projesinde hazırladıkları "Bir Musibet Bin Nasihatten İyidir" masal kitabını ve "En Önemlisi İşim" projesinde hazırladıkları "Üç Kardeşin Oyun Macerası" hikaye kitabını, Geleneksel Oyunlarımız Dergisi'ni, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e takdim ettiler.

"My Most Important: Job/ En Önemli İşim: Oyun" projesi, hem çocuklarımıza unutulmuş geleneksel oyunlarımızı hatırlatmak hem de odaklanma ve dikkat eksikliğini gidermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca çevre bilinci kazandırmak ve tasarım becerilerini geliştirmek için atık malzemelerden oyun tasarlama etkinlikleri de projede yer almaktadır.

06-04-202206-04-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.