ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ve Şube Müdürlerinden İl Emniyet Müdürü Kenan KURT'a Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ve Şube Müdürlerinden İl Emniyet Müdürü Kenan KURT'a Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan KURT'u makamında ziyaret ettiler.

Aziz GÜN, İl Emniyet Müdürü Sayın Kenan KURT'a görevlerinde ve meslek hayatlarında başarılar dileyerek, tüm polislerin gününü kutladı. GÜN, Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. kuruluş yıl dönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde bütün hafta boyunca okullarda çeşitli etkinliklerle kutlanan Polis Haftası'nın, Polisliğin meslek olarak ne kadar zor ve bir o kadar da kutsal bir görev olduğu konusunda bir farkındalık oluşturduğunu söyledi. Görevleri başında şehit düşmüş polislere Allah'tan rahmet diliyor ve tüm polislere meslek hayatlarında başarılar diliyoruz" dedi. Okullarımız ve çevresindeki güvenlik açısından da emniyet güçlerinin çok önemli emekleri olduğunu belirten Aziz GÜN, bu konu ile ilgili çalışmarından dolayı tüm Emmiyet Teşkilatına ve Kenan KURT'a teşekkür etti.

Sayın Kenan KURT, ziyaretleri için Aziz GÜN ve Şube Müdürlerine teşekkürlerini iletti.

11-04-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.