ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Banka Maaş Promosyon İhalesinde İmzalar Atıldı

Banka Maaş Promosyon İhalesinde İmzalar Atıldı

 İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DEMİR başkanlığında, Şube Müdürü Turgut ÇAKMAK ve yetkili sendika temsilcisi olarak Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Nebi GÜL'ün katıldığı komisyon ilk toplantısını 23 Mart 2022 tarihinde yapmıştır.

 Çevre illerde yapılan şartnameler incelenmiş, eğitim çalışanlarından gelen taleplerde göz önüne alınarak titiz bir çalışma sonunda kapsamlı bir şartname hazırlanmıştır. Hazırlanan şartname Erzincan'da şubesi bulunan bankalara dağıtılmış, tüm banka müdürleri ziyaret edilerek şartname hakkında bilgilendirme yapılmıştır. 20 Nisan tarihinde başlayan ihaleye altı banka teklif sunmuş ve iki banka şartnameye uygun teklifle gelmedikleri için elenmiştir. Kalan dört banka ile açık artırmaya geçilmiş ve en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası ile sözleşme yapmak üzere tekrar bir araya gelinmiştir.

Yapı Kredi bankasıyla tek seferde ödenmek üzere üç yıllığına 12.100 TL'ye promosyon anlaşması yapılmıştır. Verilen promosyon herhangi bir nedenle ilimizden ayrılan ya da emekli olanlardan geri istenmeyecektir. Bu tarihten sonra ilimize nakil gelenlere, ilk defa göreve başlayanlara 36 ay üzerinden hesap edilerek kalan kısmı ödenecektir. Eğitim çalışanlarımızdan bu banka üzerinden yapılacak işlemlerde mesai saatleri içinde eft, havale ücreti alınmayacak, İnternet bankacılığı, bankamatik ve kredi kartları işletim ücreti olmayacaktır.

Tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun.

 

22-04-202222-04-202222-04-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.