ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Biz Bize Öğretmen Buluşmaları Projesi" Kapsamında İkinci Toplantı Gerçekleştirildi 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN başkanlığında, Strateji Geliştirme hizmetleri ve Ar-Ge Biriminden sorumlu Şube Müdürü Hüseyin EROL ve Ortaöğretimden Sorumlu Şube Müdürü Hasan GÜNEŞ'in katılımlarıyla 22.04.2022 tarihinde Erzincan Bilim ve Sanat Merkezi toplantı salonunda 12. Sınıf Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında görevini yerine getiren öğretmenler ile toplantı yapıldı.

Biz Bize Öğretmen Buluşmaları Projesi kapsamında ilimizde, öğrencilerimizin gelişimi ve ilerlemesi adına hizmet eden, emek veren öğretmenlerimizin doğrudan doğruya İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ile buluşabilecekleri, kendilerine istek, problem ve önerilerini aktarabilecekleri bir ortam hazırlamak amacıyla yola çıkılmış olup bu kapsamda ilk toplantı ilimiz pansiyonlarında görevli belletmen öğretmenler ile yapılmıştır. Proje kapsamında ikinci toplantı ise 12. Sınıfların Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında görevli öğretmenler ile yapılmış olup, öğrencilerimiz adına çabalayan öğretmenlerimiz; isteklerini, problemlerini ve önerilerini birebir ilimizde millî eğitim camiamızın en üst mertebesine çok kısa yoldan iletebilme fırsatı yakalamıştır.

Bu buluşmaya katılan öğretmenlerimiz, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında problem olarak gördükleri durumları, çözüm önerilerini, iyileştirme yapılabilecek konuları İl Müdürümüze iletmişlerdir. Buluşmanın ana teması Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının öğrencilerimizin akademik başarısına etkisi ve devam-devamsızlık konusu olmuştur. Sunulan çözüm önerileri ve fikirleri kayıt altına alınarak en kısa sürede harekete geçileceği belirtilmiştir.

 25-04-202225-04-2022

 

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.