ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"40 Günlük Eğitim Seferberliği" Kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün Cumhuriyet Ortaokulu Ziyaretiİl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, her gün ziyaretlerine bir yenisini daha ekliyor.

"40 Günlük Eğitim Seferberliği" kapsamında bugün Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret eden Sayın GÜN, il merkezimizden en uzak ilçelerimizdeki okullara kadar yoğun bir tempoda ziyaretlerine devam ediyor. Gerek yüz yüze, gerek sosyal medya üzerinden tüm istek ve görüşleri tek tek dinleyen Sayın GÜN, eğitimcilerimizin ve öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını arttırmaya büyük özen gösteriyor. Bakanlık yardımcı kaynaklarının önemini her fırsatta öğrencilerimize hatırlatan Sayın GÜN, dijital olarak da yayınlanan bu kaynaklardan öğrencilerimizin istifade etmelerini istiyor. 8-12. sınıflara kitap dağıtımını da gittiği her okulda gerçekleştiren Sayın GÜN, havaların ısınması ile öğrencilerin rehavete kapılmaması konusunda ise özellikle ricalarda bulundu.

DYK kurslarının, Bakanlık yardımcı kaynakları ile öğrencilerimize sunulmuş büyük bir fırsat olduğunun altını çizen Sayın GÜN, tüm bunların yanında öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlıklarının geliştirilmesi hususunda hem öğrencilerimizden hem de eğitimcilerimizden büyük beklentileri olduğunu dile getirdi.

Okul rehberlik hizmeti veren öğretmenlerimizin tercih sürecinde sorumluluklarının ne denli büyük olduğunu hatırlatan Sayın GÜN, öğrencilerin yönlendirilmesi ve gelecek nesillerin doğru tercihler yaparak, kendine, vatanına ve milletine hayırlı birer insan olması için ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını öğretmenlerimizden rica ederek ziyaretlerini tamamladı.

27-04-202227-04-202227-04-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.