ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN "40 Günlük Eğitim Seferberliği" Kapsamında Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Vali Metin İlyas Aksoy Ortaokulu'nu ziyaret eden Sayın GÜN, baharın gelmesi ve havaların güzelleşmesiyle öğrencilerimizin rehavete kapılmaması gerektiğini söyledi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN

Öğrencilerimizin yıl boyunca verdikleri emeklerin boşa gitmemesi için sınava az bir zaman kala aynı çalışma tempolarını muhafaza etmelerini isteyen Sayın GÜN, DYK kurslarının önemini gittiği her okulda öğrencilerimize hatırlatıp, sahip olunan bu fırsatların kaçırılmaması gerektiğine dair tavsiyelerde bulundu. Millî Eğitim Bakanlığımızın yardımcı kaynak olarak yolladığı ücretsiz kitapların da sınavlar noktasında büyük katkı sağlayacağını belirten Sayın GÜN, idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle istişarelerde bulundu. Sınava girecek olan öğrencilerimize doğrudan seslenen Sayın GÜN, öğretmenlerimizden gerektiği gibi istifade ederek eksik kaldıkları konuları sormalarını ve çözemedikleri soruları mutlaka fırsat buldukça çözdürmelerini istedi. Rehber öğretmenlerimizle de görüşen Sayın GÜN, tercih döneminde öğrencilerin doğru yönlendirilmeleri ve aile-okul iletişimi noktasında moral ve motivasyonlarının arttırılması için gerekli çalışmaların yapılması istedi. Heyecan ve stresle başa çıkmaları hususunda titiz bir çalışma yürütülmesi gerektiğini sözlerine ekleyen Sayın GÜN, istişarelerinin ardından okuldan ayrıldı.

29-04-202229-04-202229-04-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.