ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Öğrencilerin moral ve motivasyonlarının daha da arttırılması adına, gerek idarecilerle gerekse öğretmenlerimizle de birebir görüşmeler gerçekleştiren Sayın GÜN, bu kapsamda Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Havaların ısınması ile öğrencilerin rehavete kapılmaması ve ders çalışma düzenlerinin bozulmaması adına hatırlatmalarda bulunan Sayın GÜN, her bir günün çok kıymetli olduğunu ve bu kalan zamanı çok iyi değerlendirmek gerektiğini dile getirdi. DYK kurslarının önemini bir kez daha hatırlatan Sayın GÜN, ayrıca Millî Eğitim Bakanlığı tarafından kendilerine ulaştırılan yardımcı kaynakları da öğrencilerimizin iyi değerlendirmesi gerektiğini söyledi. 

Sınava girecek olan öğrencilerimize önemli nasihatlerde bulunan Sayın GÜN, öğretmenlerimizden de ilk günkü hassasiyetlerini son ana kadar sürdürmelerini istedi. Özellikle rehber öğretmenlerimizin üstüne büyük sorumluluk düştüğünü belirten Sayın GÜN, tercih döneminde öğrencilerin doğru yönlendirilmeleri ve aile-okul iletişimi noktasında moral ve motivasyonlarının yükseltilmesi, heyecan ve stresle başa çıkmaları gibi konuların üzerinde titizlikle durulması gerektiğini belirterek ziyaretlerini tamamladı.

05-05-202205-05-202205-05-202205-05-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.