ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Misafirlerini Ağırladı

Bitlis İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin KORKMAZ, çeşitli konularda istişareler yapmak için Sayın GÜN'ü makamında ziyaret etti.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Misafirlerini Ağırladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü ziyaretlerinde, ilimizde örnek olarak gösterilebilecek okullarımız hakkında bilgi alan Bitlis İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin KORKMAZ, Bitlis'te açılışı yapılacak olan "Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi" için istişarelerde bulundu. Erzincan Gül-Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin örnek gösterildiği ziyarette, Sayın GÜN: "Okulumuzun elde ettiği başarılar ve gerçekleştirdiği projeler, Erzincan başta olmak üzere tüm Türkiye'de kalite, verim ve uygulanabilirliği bakımından göz doldurmakta ve örnek olmaktadır. Bu hususlarda yaptığımız istişareler, bilgi paylaşımı ve tecrübe aktarımı başta Erzincan ile Bitlis'e, sırası ile bölgemize ve tabii ki ülkemize büyük katkılar sağlayacaktır." dedi.

Hediyelerin takdim edilmesinden sonra Sayın KORKMAZ ziyaretlerini tamamladı.

09-06-202209-06-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.