ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün Karne Günü ve YKS Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün Karne Günü ve YKS Mesajı

Hayatın en anlamlı heyecanlarından biri olan karne heyecanını yaşayan sevgili öğrencim;

Bundan sonraki hayatında ve tatil boyunca zamanı verimli kullanmayı, anlamlı bir gelecek yaşama gayesinde planlı olmayı ve en güzel hayallerini gerçekleştirmek için ailenle ve sevdiklerinle birlikte başarılarla dolu bir ömür geçirmeni temenni ediyor, iyi tatiller diliyorum.

Yola çıkmak, yolda olmak bambaşka dünyaların kapılarını açtı size. Okumanın, öğrenmenin mucizevî yönünü, sayıların gizemini, tabiatın renklerini, maddenin hâllerini öğrenerek, özümseyerek sizler için, aileniz için, öğretmenleriniz için önemli olan bir sınava girmek üzeresiniz. Hayat sınavının yanında bir dönüm noktası olarak görülebilecek ancak sıralamanız ne olursa olsun bizim en kıymetlimiz olduğu gerçeğini asla değiştirmeyecek YKS sınavı sakın ola sizleri korkutmasın.

Hiçbir sınav yolun sonu değildir ve aksine yeni başlangıçlar için bir dönemeçtir. İyi çalıştınız, emek verdiniz, alın teri döktünüz. Kıymetli öğretmenlerimizin, sevgili ailelerimizin sizlere olan güveni tamdır. Güzel neticeler elde ederek bu takdire şayan çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Bu hissiyatla sınava girecek tüm öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum. En güzel yarınlar sizlerin olsun, çözdüğünüz her soru net olsun.

 

 

Aziz GÜN
Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.