ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurs Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursu verilen okullarımızdan Erzincan Lisesini ziyaret etti.
Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurs Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları ve yaz okullarının açılışı münasebetiyle Erzincan Lisesini ziyaret etti.

Kurs verilen sınıfları tek tek gezen Sayın GÜN öğrencilerle sohbet etti. "Başarı, onu ele geçirme kararlılığı ve dayanıklılığı gösteren herkesi sabırla bekler. " sözünü hatırlatan GÜN öğrencilerin başarıyı yakalayabilmeleri için sabır göstermeleri, bu yıl ders çalışma harici bütün etkinliklerini bir kenara bırakarak, çalışmaya odaklanmalarını istedi. Kurslarda verilen eğitimler sayesinde eksik bilgilerini tamamlayarak YKS sınavına daha hazırlıklı girebilmeleri tavsiyesinde bulundu.

Erzincan Lisesinde devam eden Destekleme ve Yetiştirme kursları okul akademik gelişim ekiplerince "Son Trene Sen de Bin!" ifadesiyle adlandırılarak hazırlanan afişler tüm veli ve öğrencilere ulaştırılmıştır. 159 öğrencinin 151'inin katıldığı kurslarla ilgili olarak tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN "Başarıya ve hedefe ulaşacağına yürekten inanıyor ve bu konuya destek veren Erzincan Lisesi'nin tüm fertlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi . 

22-06-202222-06-202222-06-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.