ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Notaların Dilinden Projesi Kapsamında Eğitim Gören Öğretmenler "Erzincan İçin Söylüyor"

Notaların Dilinden Projesi Kapsamında Eğitim Gören Öğretmenler

 

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi koordinatörlüğünde 2022 Nisan'da faaliyete başlayan "Notaların Dilinden" projesi kapsamında bağlama eğitimi alan öğretmenlerin de katılım sağladığı, on iki ortaokul ve lise kademesinden farklı branşlarda eğitim veren 21 öğretmenimiz, yaklaşık 3 aylık bir emek neticesinde "Erzincan İçin Söylüyor" müzik temalı bir çalışmaya imza attı. 

 

"Felek Çakmağını Üstüme Çaktı" adlı halk türküsünün seslendirildiği çalışmanın stüdyo kaydını Munzur Ortaokulu Müzik Öğretmeni Mesut Yılmaz Kutlu gerçekleştirmiştir. 

 

"Erzincan İçin Söylüyor" adlı çalışmaya katılım sağlayan öğretmenlerimizin  organize edilme sürecinde koordinatörlük yapan Munzur Ortaokulu Müdürü Murat Can'a, "Notaların Dilinden" projesi kapsamında eğitim alıp ilgili etkinlikte bağlama enstrümanı ile katkı sağlayan proje eğitimi almış öğretmenlerimize, 12 farklı okul türünden bir araya gelip üç aylık bir emek neticesinde böylesine güzide bir eseri ortaya koyan kıymetli öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. 

 

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.