ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz, YKS 2022 Türkiye 112.si Burak Emre GÜNDÜZ'ü Ağırladı

2022 Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında (YKS) Sayısal Türkiye 112.'si olarak Erzincan'ımızı gururlandıran şampiyon öğrencimiz Burak Emre GÜNDÜZ ve velisi Önder GÜNDÜZ İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü ziyaret ettiler
İl Millî Eğitim Müdürümüz, YKS 2022 Türkiye 112.si Burak Emre GÜNDÜZ'ü Ağırladı

Aldığı başarılı sonuçlarla Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesine derece ile giren Burak Emre GÜNDÜZ: "Erzincan YKS sınavında olsun, LGS sınavında olsun adını başarılarla duyurmuş, eğitimde marka olmuş bir şehrimiz. Bu durum benim sınava hazırlanma sürecimde de işimi kolaylaştırdı, bize bu imkan ve olanakları sağladıkları için  İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN'ün şahsında başarımda emeği geçen öğretmenlerime, okul yöneticilerime teşekkürlerimi iletiyorum." dedi.

Burak Emre GÜNDÜZ'ü sınava hazırlık maratonunda yalnız bırakmayan başta ailesi, öğretmenleri, okul idarecileri ve Erzincan eğitim ekosistemini omuzlayan, destek olan eğitim camiasına teşekkür eden GÜN, Burak ve Erzincan'ımızdan  başarıları ile söz ettiren tüm öğrencilerimiz ile gurur duyduğunu belirtti.

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.