ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Kurum Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün başkanlığında ortaöğretim kurumlarından sorumlu Şube Müdürü Hasan Güneş ve ortaöğretim kurum müdürlerimizin katılımı ile Halk Eğitimi Merkezi toplantı salonunda Ortaöğretim Kurumları Müdürler ile değerlendirme toplantısı yapıldı.
Ortaöğretim Kurum Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Toplantıda kurumlarımızda yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerinin değerlendirilmesi, öğrenci başarısının artırılması için yapılacak çalışmalar, yeniuygulamaya geçen Öğrenci ve Öğretmen Destek Sistemi (ÖDS), matematik seferberliği, aile eğitimi projesi, ölçme değerlendirme faaliyetleri, ortak sınavlar, destekleme ve yetiştirme kursları, öğrenci devamsızlığının önlenmesi için alınması gereken tedbirler, taşımalı eğitim ve servis araçları, önemli gün ve haftalar ile Millî bayramlar, okul - öğrenci güvenliği ile okul sağlığı, madde bağımlılığı, iş sağlığı ve güvenliği, enerji verimliliği, meslekî eğitimin önemi ve yönlendirme çalışmaları, okul kütüphanelerinde bulunan kitap sayılarının artırılması, yardımcı kaynak kitaplar ve yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi. Toplantının ilk bölümünde Yunus Emre Ortaokulu Matematik öğretmeni Özlem Çelikkol tarafından okul müdürlerimize Matematik Seferberliği ve Öğrenci Öğretmen Destek Sistemi hakkında sunum yapıldı. İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz Gün toplantının sonunda okullarımızda yapılan başarılı ve nitelikli çalışmalardan dolayı memnuniyetini ifade ederek bu tarz çalışmaların kendi enerjilerini de arttırdığını başarılı örneklerin ve model uygulamaların artarak devam etmesi temennisinde bulundu.   28-10-202228-10-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.