ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz Gün Refahiye İlçemizde Bir Dizi Ziyarette Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, okul kurum ziyaretleri kapsamında Refahiye ilçemizi ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimiz ile bir araya geldi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz Gün Refahiye İlçemizde Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Ziyaret kapsamında ilk olarak Refahiye Fen Lisesi konferans salonunda öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz, günün ikinci durağında Refahiye Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile buluştu. Gerçekleşen ziyarette öğrencilerimize akademik başarının yanında milli ve manevi değerlerle donanmış, dürüst, ahlaklı birer birey olarak yetişmelerinin önemini vurgulayan Gün, doğru hedef belirlemenin, başarıya inanmanın ve gayretle çalışmanın öğrencilerimizin reçetesi olması gerektiğini belirtti. Son olarak Refahiye Öğretmen Aysel Altun Anaokulu toplantı salonunda öğretmenlerimizle bir araya gelen Gün, medeniyetimizin mimarı öğretmenlerimiz için beslenme kaynağı olarak zengin bir kültür ve tarih hazinemiz olduğunu ifade ederek sürekli değişen ve gelişen dinamik bir süreç olan eğitimde yeniliklere ayak uydurmamız gerektiğini özellikle Bakanlığımızın dijital eğitim politikalarını, Matematik Seferberliği ve yeni uygulamaya geçirilen Öğrenci Öğretmen Destek Sistemi gibi çalışmaların yakından takip edilmesini, öğrenci ve velilerimize gerekli bilgilendirmenin yapılarak güncel çalışmalardan haberdar olmalarının sağlanmasının önemli olduğunu belirtti. 01-11-202201-11-202201-11-202201-11-202201-11-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.