ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüze bağlı öğrenci pansiyonlarıyla ilgili izleme ve değerlendirmeler yapmak üzere toplantı gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Ortaöğretim Şube Müdürü Hasan Güneş başkanlığında ile öğrenci pansiyonu bulunan okullarımızın sorumlu müdür yardımcıları katıldı. 
Müdürlüğümüze bağlı öğrenci pansiyonlarıyla ilgili  izleme ve değerlendirmeler yapmak üzere toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda; pansiyonda öğrenim gören öğrencilerin yemekhane, yatakhane ve barınma gibi genel ihtiyaç bölümlerinin hijyenik ve temiz tutulması, pansiyonların ev ortamına dönüştürülmesi ve öğrencilerin kitap okumalarını sağlamak, pansiyonda kalan öğrencilere verilen uyum eğitimi, pansiyon işleri ve ortaöğretim kurumlarında sıkça karşılaşılan öğrenci işleri, pansiyonlarımızdaki etkinlik çalışmalarının artırılarak öğrencilerimizin farklı yeteneklerinin keşfetmelerinin sağlanması için çalışmalar yürütülmesi ile ilgili konular ele alındı. Pansiyon nöbetlerinde vazife alan belletmen öğretmenlerimizin katılımı ile hizmet içi eğitim programları düzenlenmesi kararlaştırıldı. Toplantıda ele alınan önemli gündem maddeleri tek tek görüşülerek karara bağlandı.İyi dilek ve temenniler ile toplantı sonlandırıldı.

04-11-202204-11-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.