ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Erzincan" İsimli Dijital Dergimizin Altıncı Sayısı Yayımlandı

Millî Eğitim Bakanlığımızın talimatlarıyla başlatılan ve il millî eğitim müdürlüklerinin yapmış olduğu faaliyetler ile eğitim çalışmalarının yer aldığı ve dijital dergi kapsamında hazırlanan Müdürlüğümüze ait "81 Çalıkuşu Erzincan" E-Dergimizin altıncı sayısı yayımlandı. 


"81 Çalıkuşu Erzincan" dijital dergimizin altıncı sayısında, ilk beş sayıda olduğu gibi Erzincan ilimizin güzide bir ilçesinin tanıtımı(Refahiye), müdürlüğümüze ait proje ve faaliyetlerimiz ile ilimizde bulunan eğitim kurumlarımızdan derlenen eğitim çalışmalarına dair haberleri ve bilgileri bulabileceksiniz. 

Yayın hayatına başlayan "81 Çalıkuşu Erzincan" e-dergimiz iki ayda bir kamuoyuyla paylaşılacak olup bir sonraki sayısı Kasım ayında Müdürlüğümüz web sayfası ile sosyal medya hesaplarında yayımlanacaktır. Dergimizin yayımlanmasında emeği geçen başta AR-GE birimi üyeleri ve tüm eğitimcilerimize teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

"81 Çalıkuşu Erzincan" 2022 Kasım sayısına ulaşmak için tıklayınız.

Link:

https://erzincan.meb.gov.tr/calikusu/81_CALIKUSU_ERZINCAN_KASIM_2022.pdf

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.