ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Biz Bize Öğretmen Buluşmaları Kapsamında Toplantı Gerçekleştirildi

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından yürütülen "Biz Bize Öğretmen Buluşmaları Projesi" kapsamında, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN başkanlığında, 02.01.2023 tarihinde Erzincan Belediyesi Aşevi Toplantı Salonunda, TÜBİTAK projelerinde başarı sağlayan öğretmenler ile buluşma gerçekleştirildi.
Biz Bize Öğretmen Buluşmaları Kapsamında Toplantı Gerçekleştirildi

Şehrimiz, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap KongreMerkezinde yapılacak olan 2023 yılı 2204-A/B Lise ve Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Finalleri'ne ev sahipliği yapacağından deneyimli öğretmenlerimizin görüş ve önerilerine başvurmak amacıyla toplantı gerçekleştirilmiştir. Diğer yandan ilimizde proje kültürünün daha sağlam temellere oturtulabilmesi ve nitelikli proje sayısının artırılması için gerçekleştirilen toplantıda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, öğrencilerimizi sürece dâhil ederek proje yapan tüm öğretmenlerimize her anlamda destek olunacağını belirtti. Sayın Aziz GÜN, gerçekleştirilen projelerin özellikle öğrencilerimizin geleceklerini şekillendirmede ve onları ilgi ve yetenekleri doğrultusunda yönlendirmede son derece önemli olduğunu belirtti. Günümüz eğitim anlayışının ezberci değil proje odaklı olduğuna değinen Sayın GÜN, daha sonra öğretmenlerin görüş ve önerilerini dinledi. Bu istek ve önerilerin not edilmesinin ardından Sayın GÜN, bu önerilerden yola çıkılarak problemlerin çözümü adına en kısa zamanda harekete geçileceğini belirtti. #BasariUretenSehirErzincan
03-01-202303-01-202303-01-2023

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.