ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi" Koordinasyon Toplantısı YapıldıMillî Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı işbirliğinde yürütülen "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi" Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.

Müdürlüğümüz toplantı salonunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz Gün başkanlığında gerçekleşen toplantıya müdür yardımcıları ve şube müdürleri katıldı. Din Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürü Fikret Ayaz yapmış olduğu sunumda "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi" ile ilgili kurum yöneticilerimize planlanan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Proje detaylarının anlatıldığı sunumdan sonra iyi dileklerle toplantı sona erdi.

Millî Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı iş birliğinde öğrencilere yönelik "Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum "projesi çerçevesinde imzalanan protokolün amacı  milli eğitimin genel amaçları doğrultusunda, öğrencilerimizi millî, ahlâki, insânî, manevî değerlerimizi benimseyen ve koruyan fertler olarak yetiştirmek, öğrencilerimizin çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış, bu donanımı insanlık hayrına sarfedebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı; millî, ahlâki, insânî, manevî ve kültürel değerlerimizi kendi yaşantılarına inşa etmiş bireyler olarak yetiştirilmesine katkı sağlamaktır.

14-03-202314-03-202314-03-2023

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.