ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus'ta Mesleki Eğitim Alanında Akredite Olduk

Erasmus'ta Mesleki Eğitim Alanında Akredite Olduk

Erasmus+ Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği için Erasmus+ Akreditasyonu, kurum ve kuruluşlara Erasmus Programına uzun süreli olarak katılabilme ve hareketlilik faaliyetleri için düzenli olarak hibe desteği alabilme fırsatı sunar. Erasmus Akreditasyonu ile kurum/kuruluşlar, hedeflerini gerçekleştirmek üzere birkaç yıllık süreyi kapsayan hareketlilik faaliyetlerini planlama ve uygulama imkanı bulabilir. Erasmus Akreditasyonuna sahip kurum/kuruluşlar, farklı teklif çağrısı dönemlerinde hareketlilik faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere sadece bütçe talebinde bulunarak Erasmus Programından kolaylıkla faydalanabilir. 

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak 2022 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonu başvurumuz Erasmus planının kalite ve niteliği doğrultusunda yapılan değerlendirme sonrasında olumlu sonuçlanmıştır. Müdürlüğümüzün akredite olan kurumlar arasında yer aldığını belirtmekten büyük mutluluk duyarız.

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.