ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Daire Başkanımızdan İlimize Çalışma Ziyareti

Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı  Sayın Hasan Atalay ilimizi ziyaret etti.
Daire Başkanımızdan İlimize Çalışma Ziyareti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Demir'i makamında ziyaret eden Daire Başkanı Sayın Hasan Atalay ile bir süre sohbet eden İl Müdürümüz yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

TİMSS 2023 uygulaması için örnekleme dâhil edilen Müşir Zeki Paşa Ortaokulunu ziyaret ederek uygulama aşamaları ile ilgili okul yöneticileri ve öğretmenlerimizle toplantı yapan Daire Başkanımız Hasan Atalay çalışma ziyaretinin son kısmında okul öncesi eğitim kurumlarına devam eden tüm çocuklara haftanın 5 günü, günlük bir öğün beslenme verilmesi uygulamasını yerinde görmek amacı ile Şehit Jandarma Uzman Çavuş Fırat Kılıç İlkokulu ve Yavuz Selim Okuluna ziyaret gerçekleştirerek okul çalışanları ile uygulama hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.