ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Murat Demir Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Murat Demir, yeni haftanın ilk gününde, Demirkent TOKİ İlk-Ortaokulunda yapılan bayrak törenine katıldı. Öğrencilerle birlikte İstiklâl Marşımızı okuyarak mesaiye başlayan İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz  Murat Demir; ziyaretlerinde okul yöneticilerinden ve öğretmenlerimizden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alarak sınıflarda öğrencilerimizin misafiri oldu.
İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Murat Demir Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Murat Demir; öğrencilerimizin salt akademik başarılarını artırmanın yanı sıra bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif yönden gelişimlerine katkıda bulunmaya yönelik, Müdürlüğümüz tarafından sürdürülen projelerimizin kesintisiz bir şekilde devam ettiğini ifade ederek eğitimde büyük bir paradigma değişikliğine vesile olan "Öğrenci-Öğretmen Destek Sistemin (ÖDS), Değerler Eğitimi, EBA Akademi, bu sene ilimiz ev sahipliğinde gerçekleştirilecek TUBİTAK Bölge Yarışmaları, sosyal kültürel faaliyetler gibi başlıklarda Bakanlığımızın ve Müdürlüğümüzün politikaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 

Destekleme ve Yetiştirme Kursları

Öğrenci Öğretmen Destek Sistemi (ÖDS)

EBA Akademi

Değerler Eğitimi

Sosyal Kültürel Faaliyetler

Kurum Kültürü

başlıklarının gündeme geldiği ziyarette İl Millî Eğitim Müdürümüz; öğretmen ve öğrencilerimize, başarılı bir eğitim öğretim dönemi temennisinde bulundu.

 29-03-202329-03-202329-03-202329-03-202329-03-202329-03-2023

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.