ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Müdürlerimizle Genel Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdür V. Sayın Murat Demir başkanlığında Erzincan merkezde görev yapan lise müdürleri ile yaklaşan sınavlar öncesi genel değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantının ağırlıklı gündem maddeleri arasında sınava 42 gün kala TYT ve AYT sınavları öncesinde okullarda yapılacak son çalışmalar oldu.
Lise Müdürlerimizle Genel Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan yardımcı kaynaklar ve dijital eğitim platformlarının etkin ve sürekli olarak kullanılması, deprem bölgesinden ilimize gelen öğrencilerin genel durumları ve deprem bölgesinde bulunan kardeş okullarla ilgili yapılan çalışmalar, destekleme ve yetiştirme kursları için yapılacak çalışmalar ve alınacak tedbirler, okulların web sayfalarının güncel tutulması ve yine Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen ÇEDES Projesi kapsamında okullarımızda yapılan çalışmaların genel durumu konularının da ele alındığı toplantıda İl Millî Eğitim Müdür V. Sayın Murat Demir, okullarımızda özellikle sınava hazırlık hususunda yapılan özverili çalışmaların ilimizin genel başarısının artmasında önemli bir etkiye sahip olduğunu, bundan duyduğu memnuniyeti ifade ederek çalışmaların hız kesmeden devam etmesi gerektiği kanaatini paylaşarak gayretlerinden dolayı okul müdürlerimize teşekkürlerini iletti.

09-05-202309-05-202309-05-202309-05-2023

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.