ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Erzincan" İsimli Dijital Dergimizin Dokuzuncu Sayısı Yayımlandı.

Millî Eğitim Bakanlığımızın talimatlarıyla başlatılan ve il millî eğitim müdürlüklerinin yapmış olduğu faaliyetler ile eğitim çalışmalarının yer aldığı ve dijital dergi kapsamında hazırlanan Müdürlüğümüze ait "81 Çalıkuşu Erzincan" e-dergimizin dokuzuncu sayısı yayımlandı. 


"81 Çalıkuşu Erzincan" dijital dergimizin dokuzuncu sayısında Erzincan ilimizin güzide bir değerini(Terzi Baba), müdürlüğümüze ait proje ve faaliyetlerimiz ile ilimizde bulunan eğitim kurumlarımızdan derlenen eğitim çalışmalarına dair haberleri ve bilgileri bulabileceksiniz. 

Yayın hayatına başlayan "81 Çalıkuşu Erzincan" e-dergimiz iki ayda bir kamuoyuyla paylaşılacak olup bir sonraki sayısı 2023 Temmuz ayında Müdürlüğümüz web sayfası ile sosyal medya hesaplarında yayımlanacaktır. Dergimizin yayımlanmasında emeği geçen başta AR-GE birimi üyeleri, yayım ekibi ve tüm eğitimcilerimize teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

"81 Çalıkuşu Erzincan" 2023 Mayıs sayısına ulaşmak için tıklayınız.


Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.