ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Danışma Komisyonu Sene Sonu Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Danışma Komisyonu Sene Sonu Toplantısı Yapıldı

Millî Eğitim Bakanlığı İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Yönetmeliğinin 24. maddesi gereğince; eğitim öğretim hizmetlerinin il düzeyinde karşılaşılan sorunları hakkında, milli eğitimin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda çözüm önerilerinin hazırlanması için İl Millî Eğitim Müdür V. Sayın Murat Demir başkanlığında Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı, müdürlüğümüz yöneticileri, sendika ve oda yetkilileri, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrencilerimizin katılımıyla 07.06.2023 Çarşamba  günü saat 09.30'da Bilim ve Sanat Merkezi  Müdürlüğü (BİLSEM) toplantı  salonunda "İl Millî Eğitim Danışma Komisyonu Sene Sonu Toplantısı"  yapıldı.

 

Toplantı İl Millî Eğitim Müdür V. Murat Demir'in gündem maddeleri doğrultusunda ilimizdeki eğitim öğretim faaliyetleriyle ilgili değerlendirmesi ve il genelinde devam eden, yapılması planlanan projelerin sunumu ile devam etti. 


Yapılan toplantıda mevcut durum analizi, başarılı olduğumuz alanlar, iyileştirme yapılması gereken alanlar, eğitim ve öğretim hizmetlerinin il düzeyinde sürdürülmesinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı.


Toplantı iyi dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

 

07-06-202307-06-202307-06-2023

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.