ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Demir Çayırlı İlçemizi Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Demir, eğitim öğretimle ilgili incelemelerde bulunmak, ilçelerde görev yapan yöneticilerimizle bilgi alışverişi yapmak üzere Çayırlı ilçemizde bir dizi temas ve incelemelerde bulundu.
Müdür Demir Çayırlı İlçemizi Ziyaret Etti

  İl Müdürü Murat Demir'in ziyaretler kapsamında ilk durağı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü oldu. İlçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili İlçe Millî Eğitim Müdürü Vedat Düzgün'den bilgi alan Müdür Demir'in bir sonraki durağı Çayırlı Kaymakamlığıoldu. Demir, Kaymakam Sayın Ahmet Gülderen ile eğitim-öğretim kalite ve standartlarının daha da yükselmesi, belirlenen hedeflere ulaşılması için planlanan çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Yoğun ve bereketli geçen programda günün son ziyaretini Çayırlı Belediyesine yapan Müdür Demir, Belediye Başkanı Sayın Atınç Bahadır'la eğitimde işbirliği konusunda verimli bir görüşme gerçekleştirdi.   20-07-202320-07-2023

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.