ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Murat Demir başkanlığında Halk Eğitimi Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen komisyon toplantısına Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Ömer Faruk Çelik, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünü temsilen Planlama Uzmanı Süha Koray Işıkgöz, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Mecit Sarı, Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Murat Karakurt, Eğitim-Bir Sen Şube Başkanı Nebi Gül, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Temel Çiçek ve Halk Eğitimi Merkezi yöneticileri katıldı.
Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliğinin 35.maddesi gereği; Hayat Boyu Öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacı ile gerçekleştirilen toplantıda Halk Eğitimi Merkezi Müdür Temel Çiçek tarafından 2022-2023 eğitim öğretim yılı içinde gerçekleştirilen faaliyetler ve 2023-2024 eğitim öğretim yılında yapılması planlanan faaliyetler hakkında bir sunum yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Murat Demir yaygın eğitimde kursiyer sayısının il nüfusuna oranına göre ülke genelinde yapılan değerlendirmede artış göstermesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.


08-08-2023Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.