ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu Sene Başı Toplantısı Gerçekleştirildi

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Başı Eğitim Kurumu Müdürleri Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Demir başkanlığında gerçekleştirildi. Erzincan Lisesi Konferans Salonunda 01 Eylül 2023 Cuma günü gerçekleştirilen toplantıya Müdürlüğümüz yöneticileri ile merkez ilçe resmi-özel okul-kurum müdürleri katıldı.
Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu Sene Başı Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Demir, konuşmasına yeni göreve başlayan, yer değişikliği sonucu görev yeri değişen okul yöneticilerine yeni görev yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başladı.

Toplantıda Müdür Demir, yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan önce ilimizdeki yöneticilerimizle birlikte sorunsuz ve eksiksiz eğitim-öğretim yılı geçirmek adına gece gündüz çalışacaklarını ifade etti. Bakanlığımızın yeni eğitim-öğretim yılında uygulanmak üzere alınan tedbirlere ilişkin genelgeye dikkat çekerek okullarımızdaki eksiklerin titizlikle giderildiğini, yeni eğitim-öğretim yılına eksiksiz bir şekilde başlangıç yapmak adına hazırlıklarda tüm imkânların kullanılmasını istedi.

Eğitim ortamlarının iyileştirilmesi hususunun önemine değinen Müdür Demir; okullarda devam etmekte olan bakım, onarım ve benzeri konulardaki tüm çalışmaların sağlıklı bir şekilde sürdüğünü söyleyerek 11 Eylül'de okulların sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime hazır hâle getirileceğini kaydetti.

Okul yöneticilerinden, Türkiye Yüzyıl'ında belirlenen hedeflere ulaşmak için yorulmadan fedakârca çalışmaya devam etmelerini isteyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, okul yöneticilerinde oluşacak bu enerjinin öğretmenlerimize ve öğrencilerimize de yansıyacağını söyledi.

Müdürümüz Demir; sorunsuz bir eğitim-öğretim yılı olması adına tüm öğretmenlerimizin, yöneticilerimizin ve tüm eğitim paydaşlarımızın ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarına olan inancının tam olduğunu belirterek yeni eğitim-öğretim yılının herkes için hayırlı olmasını diledi.

Millî Eğitim Şube Müdürü Hasan Güneş, gündem maddeleri doğrultusunda devam eden toplantıda 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı öncesi ve devamında yapılacak olan iş ve işlemlere ilişkin okul müdürlerini bilgilendirdi.

 01-09-202301-09-202301-09-202301-09-2023

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.