ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. arasında "Eğitimde İşbirliği Protokolü" İmzalandı

 "Güçlü Mesleki Eğitim Güçlü Türkiye" parolası doğrultusunda Müdürlüğümüz ile Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. arasında "Eğitimde İşbirliği Protokolü" imzalandı.
Müdürlüğümüz ile Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. arasında

Mesleki eğitim-üretim ilişkisini güçlendirmek için müdürlüğümüz yeni bir projeye imza attı. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Hacı Ömer Kartal ve Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörü Sn. Ahmet Mustafa İsabeyoğlu tarafından imzalanan protokol sayesinde mesleki ve teknik eğitimin üretim ve istihdam altyapısını kullanarak öğrencilerimize enerji sektörünün ihtiyacı olan nitelikli eleman vasfı kazandırıyoruz. Protokol sayesinde öğrencilerimiz eğitim sistemi ile çalışma hayatı arasındaki ilişkiyi güçlendirirken öğrencilerimize Aras Elektrik Dağıtım A.Ş bünyesinde staj ve sonrası istihdam imkânı sunulmaktadır. Yapılan protokolün öncelikle şehrimize, okullarımıza ve  Türkiye Yüzyılı vizyonunun gerçekleşmesine katkı sağlamak için meslek liselerini tercih eden öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.